Dynamische tijden

De Y-factor maakt de stap om als universitair onderzoeksbegeleider, programmamaker en theatermaker nu ook samen te werken met social design researchers. Zij bestuderen samenwerkingstrajecten en ontwikkelen tools voor de praktijk. Tegelijkertijd zet ik de stap om zelf ook onderzoek te doen, naar netwerkopbouw in transities.
Een spannende zoektocht!

VOER-filmpje: De ambtenaar in het veld

De reeks satirische filmpjes bij VOER heeft een steeds grotere club fans. Deze nieuwe versie, over ‘de ambtenaar in het veld’, geeft goed weer welke items spelen in de discussie over de rol van de verschillende overheden bij de voedseltransitie. Ambtenaren herkennen zich er in, zo blijkt.

In het VOER-café van 8 december met als thema Nieuwe Overheid kwamen ook andere punten aan de orde, zoals de internationale invloed onze voedselprijzen en de vraag of de benodigde lobby vooral grotere organisaties voordeel geeft. Punten die ook zeker een plek krijgen in het boek dat bij VOER hoort en dat Sandra van Kampen en ik in het begin van 2017 schrijven.

Voor nu: geniet van het filmpje! Als altijd met de prachtige intro van de hand van schilder Kassandra Wolda.

Bekijk alle nieuwsitems

Samenwerken met anderen

De reeks satirische filmpjes bij VOER heeft een steeds grotere club fans. Deze nieuwe versie, over ‘de ambtenaar in het veld’, geeft goed ...lees meer